неділю, 23 листопада 2014 р.


І знову листопад...
І наче вчора
Усе було: Майдан і барикади,
Багаття й шини, кіптява і порох,
І вірність друзів, і провладна зрада.
Здавалося: горіло все і всюди,
Летіли кулі - зверху, зліва, справа...
Та в непокорі вистояли люди,
І інша народилася держава.
Вже й рік минув...
                     Валентина Лисюк

   Рік тому ще на початку листопада Майдан стояв порожній. Люди спокійно гуляли центром Києва, і ніхто не міг подумати, що незабаром ця бруківка під ногами буде густо полита кров'ю Небесних героїв. І Крим буде ще українською територією. Спокійно було на Сході країни. Ніхто не сподівався удару з боку "старшого брата"...
   Перед нами сьогодні стоїть одне лише завдання - об'єднати Україну, за щасливе та краще майбуття  якої йшли на смерть Герої Небесної Сотні, за яку віддають свої життя воїни-герої в зоні АТО.
Користувачі бібліотеки з цікавістю розглядають тематичні теки про Героїв Небесної Сотні та учасників АТО

Та щоб об'єднати країну найперше потрібно об'єднати людей. Потрібно, щоб кожен українець знав і усвідомлював, що Україна  - єдина і неподільна. Сьогодні, в ці нелегкі часи, не можна бути байдужим, бо тільки з мовчазної згоди байдужих на землі творяться зради і вбивства.
       15 листопада в Прилісненському Будинку культури відбувся благодійний патріотичний вечір під назвою "Хай прийде мир на нашу землю". Мета вечора: збір коштів на допомогу воїнам в зоні АТО. І нам, працівникам культури села, є чим пишатися. Люди були задоволені та розчулені. Не раз можна було бачити зі сцени сльози і не тільки в жіночих очах.
 За рішенням громади, за зібрані кошти (5 865 грн.) буде придбано зимове взуття і передано на Схід.

 


                                           


  

  

2 коментарі: