суботу, 28 листопада 2015 р.


Книги, як ліки від                 осінньої  хандри     
     Коли на вулиці сиро та холодно, коли за вікном монотонно вистукує дощ та  сумно завиває  вітер - в душі поселяється меланхолія та хандра, осіння хандра.
      З осінньою хандрою можна боротись різними способами: за допомогою шоколаду, горнятка кави під тріск вогню в каміні, приємної компанії чи міцних напоїв…
        Та найкорисніший і найбільш ефективний спосіб побороти хандру – це хороша книга.
        Замість того, щоб хандрити та сумувати під ковдрою, візьми в руки одну із запропонованих нами книг. Меланхолійного настрою ви позбудетесь відразу!

       Надія Гуменюк. Енна. Дорога до себе.
       Після автокатастрофи Енна нічого не пам'ятає про своє минуле. Пам'ять начебто стерли... І лише у снах до неї приходять незрозумілі видіння - там у неї є наречений, вона закохана, щаслива та живе зовсім іншим життям. Іноді дівчина не розуміє, яке життя справжнє - наяву чи уві сні... Зустріч із незнайомцем змушує Енну шукати правду про себе. Але ця правда приголомшує...


        Дж. Остін. Почуття та чуттєвість
Сюжет роману збудований навколо любовних історій двох сестер: розважливою та стриманою Елінор та романтичною і пристрасною Маріанною. Контраст характерів сестер зменшується , коли вони обидві знаходять любов і сімейне щастя. Та шлях до цього у них був різний і подекуди зовсім не простий.
   Книга "Почуття та чуттєвість" була неодноразово екранізована і користується популярністю в багатьох країнах світу. Відтепер вона й українською!
                                                                                                                

          Артуро Перес-Реверте. Фламандська дошка.
 Роман "Фламандська дошка" відкриває вам світ антикварів та колекціонерів, у якому старовинна картина фламандського художника ХV століття є ключем до розгадки низки жорстоких вбивств, що скоєні в наші дні: за кожну програну фігуру в шаховій партії заплачено людським життям. Злочини тривають і все яснішим стає жахливий задум убивці...           Валентин Чемерис.  Ярославна
   ...У єгиптян часів фараонів була Нефертіті, пізніше - Клеопатра, давні греки мали Таїс і Сафо, римляни - Лукрецію, французи - Жанну д'Арк, Жорж Санд, Коко Шанель, грузини - Тамару, росіяни - бояриню Морозову, індійці - Індіру Ганді (цей список можна продовжувати ще і ще), а ми?..  
    Хто ця жінка - славна і вічна, мудра і героїчна? 
    Ярославна! 
    Дивовижно-фантастична жінка! 
   Земна і неземна.
   Реальна і міфічна.
Ярославна - одна з найвидатніших постатей Київської Русі, донька галицького князя Ярослава Осмомисла й дружина князя Ігоря. Відомі й невідомі перипетії її життя та кохання вже дев'ять століть хвилюють всіх, хто не байдужий до історії рідної країни.
        ЧИТАЙТЕ І СМАКУЙТЕ!
 І НЕХАЙ ОСІННЯ ХАНДРА НАБУДЕ КОЛЬОРУ СОНЦЯ ТА МЕДУ, ЗАПАХУ КОРИЦІ ТА ВАНІЛІ, СМАКУ ШОКОЛАДУ І КАВИ...
                     СМАКУЙТЕ І НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ!

Немає коментарів:

Дописати коментар